

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 410661 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | matowe |
| Wzór | z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 50% POLIESTER, 50% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Poszewka na poduszkę to nieodzowny element każdego stylowo urządzonego salonu czy sypialni. Przedstawiamy poszewkę ALLY w naturalnym kolorze z oryginalną aplikacją. Niezwykle przyjemna w dotyku poszewka będzie świetnym dodatkiem na do Twojego łóżka czy sofy. Niepowtarzalny wzór nada wnętrzu charakteru oraz optycznie je rozjaśni. W jednym z boków poszewki został wszyty zamek błyskawiczny, dzięki któremu zmiana dekoracji potrwa zaledwie chwilę! Poszewką możesz również udekorować taras lub balkon. A może dodasz do swojej aranżacji miękki i przytulny koc w podobnym kolorze?
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 50% bawełna, 50% poliester
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

