

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486506 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Wprowadź do swojego domu miękkość i spokój dzięki poszewce dekoracyjnej z tkaniny szenilowej. Jej delikatna faktura i jednolity kolor tworzą harmonijny akcent, który ociepla wnętrze i dodaje mu eleganckiego uroku.
Subtelna lamówka podkreśla staranność wykonania, a ukryty zamek błyskawiczny sprawia, że poszewka jest nie tylko piękna, ale też praktyczna. Idealna na sofę, fotel czy łóżko – wprowadzi do Twojego wnętrza atmosferę spokoju i domowego ciepła.
Cechy:
tkanina: miękka, mięsista szenila przyjemna w dotyku
kolor: jednolity, naturalny odcień pasujący do wnętrz w stylu boho, rustykalnym lub klasycznym
elegancka lamówka – nadaje estetycznego wykończenia
zamek błyskawiczny ukryty w szwie
łatwa w utrzymaniu czystości
pięknie komponuje się z pledami, narzutami i innymi tekstyliami dekoracyjnymi
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

