

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 433902 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | świąteczne, z nadrukiem |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Święta to czas szczególny, dlatego warto zadbać o atmosferę w całym domu. Poszewkę świąteczną zdobi uroczy nadruk uroczych skrzatów. Poszewka z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny welwetowej o delikatnym połysku przyciąga wzrok oryginalny nadruk, która przenosi myślami w czasy dzieciństwa. Ta dekoracja pięknie prezentuje się na kanapie, podkreślając świąteczny i zimowy nastrój. Świąteczny motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny nastrój. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków sprawia, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę. Dobierz pozostałe składniki dekoracyjne ze świątecznej kolekcji, a stworzysz w Twoim wnętrzu odświętną i harmonijną dekorację.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 190 g/m2

