

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 404161 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | dla dzieci |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Przyjazne poduszki pełnią ważną rolę w życiu najmłodszych; gwarantują dziecku bliskość i dają poczucie bezpieczeństwa. Któż z nas nie tęskni za ulubiona poduszką z dzieciństwa? Już dziś poznaj kolekcję uroczych poszewek z serii KIDS przygotowanych z myślą o maleństwach. Miękka i bajecznie kolorowa poduszeczka z motywem słodkich baranków z pewnością zyska sympatię Twojego dziecka. Wykonana z wysokiej jakości miękkich i bezpiecznych dla dzieci materiałów, wykończona z dbałością o najmniejsze szczegóły zachwyca kolorami i dba o dobre samopoczucie maluszka. A może szukasz pomysłu na prezent dla dziecka?
Dane techniczne:
wysokość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% poliester
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

