

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484823 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, z falbaną |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 200 g |
Poszewka welwetowa BRENDA z kolekcji EUROFIRANY PREMIUM to luksusowy dodatek do aranżacji wnętrza, który dodaje elegancji i stylu każdej sofie czy łóżku. Wykonana z miękkiego i jedwabistego welwetu, poszewka jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale także emanuje luksusem i wyrafinowaniem. Głównym elementem charakterystycznym są falbany, zdobiące brzegi poszewki. Falbanki nadają poszewce subtelny, romantyczny wygląd, który idealnie komponuje się z welurową fakturą tkaniny. Poszewka welwetowa jest nie tylko eleganckim dodatkiem do wygodnego odpoczynku, ale również doskonałym sposobem na dodanie stylu i klasy każdemu wnętrzu. Praktyczny zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków sprawi, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 210 g/m2

