

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 431067 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | z aplikacją, świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka z dzianiny zdobionej wzorem w choinki, zdobi na rogach miękkie futerko, nadające jej szczególnego, ciepłego wyrazu. Taki detal z pewnością przypadnie do gustu klientom poszukującym minimalistycznych wzorów na okres świąt. Poszewka pięknie zaprezentuje się we wnętrzu w stylu skandynawskim w nadchodzące święta. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, estetyczna wypustka elegancko podkreśla jej brzegi. Elegancki świąteczny motyw ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny nastrój. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków sprawia, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę. Dobierz pozostałe dekoracje z naszej świątecznej kolekcji, a stworzysz w Twoim wnętrzu odświętną i harmonijną dekorację.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

