

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 466839 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, wodoodporne |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 150 g |
Szukasz dekoracyjnych poszewek do ogrodu i na taras, odpornych na czynniki zewnętrzne? Poszewka GARDEN to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone specjalnie do ogrodowej altany, pergoli, na taras oraz balkon.
Poszewka wykonana jest z najwyższej jakości wodoodpornej tkaniny, dzięki czemu jest wytrzymała oraz bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć i promieniowanie słoneczne. Poszewka posiada nadruk subtelnych letnich kwiatów z dodatkiem frędzli na brzegach poszewki. W celu odświeżenia masz możliwość wyprania poszewki w pralce w 30 st. C.
Kolekcję dekoracyjnych poszewek GARDEN, daje możliwość wyboru spośród wielu kolorów w różnych rozmiarach. Seria GARDEN obejmuje pasujące do poszewek siedziska GARDEN, by wygodnie tworzyć piękne i stylowe aranżacje w ogrodzie i na tarasie.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - tkanina wodoodporna
gramatura: 180 g/m2
Konserwacja: prać w temp. 30st, nie wybielać, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce, prasować w temp. 110 st.
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

