

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 469336 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | wielkanocny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Wprowadź do swojego wnętrza świąteczny, wiosenny klimat dzięki eleganckiej poszewce dekoracyjnej z wielkanocnym motywem. Wykonana z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny welurowej, nadaje wnętrzu przytulności i stylowego charakteru. Jej pastelową powierzchnię zdobi uroczy zajączek, który doskonale komponuje się z wielkanocnymi aranżacjami.
Poszewka posiada ukryty zamek błyskawiczny, co zapewnia estetyczny wygląd oraz wygodę użytkowania. To idealny dodatek do salonu, sypialni czy jadalni na czas świąt, wprowadzający subtelny akcent wielkanocnej radości.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 140 g/m2
Potrzebujesz miękkiego wypełnienia do Twojej poszewki dekoracyjnej?
Wybierz uniwersalny wkład, pasujący do wybranej poszewki.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

