

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 484612 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Poszewka dekoracyjna wykonana z miękkiego welwetu łączy elegancję z przytulnym komfortem. Zdobiona subtelnym wiosennym motywem kwiatów, a całość wykończona lamówką na brzegach, stanowi stylowy detal w każdym wnętrzu. Ukryty zamek błyskawiczny pozwala łatwo zdjąć poszewkę do prania, zachowując estetyczny wygląd. To idealny wybór dla osób ceniących miękkie, luksusowe materiały i eleganckie dekoracje w domu.
Cechy produktu:
wykonana z miękkiego welwetu
dekoracyjny motyw kwiatów
lamówka na brzegach
ukryty zamek błyskawiczny
przyjemna w dotyku i elegancka
łatwa w utrzymaniu czystości
idealna do sypialni, salonu lub pokoju gościnnego
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

