

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473311 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 230 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Nadaj swojemu wnętrzu wyjątkowego blasku dzięki świątecznej poszewce zdobionej delikatnymi śnieżynkami z błyszczących diamencików. Elegancką całość podkreśla ozdobna wypustka na brzegach, która dodaje dekoracji klasy i stylu. To idealny akcent, który wprowadzi do Twojego domu magiczną, zimową atmosferę.
Cechy produktu:
ozdobne śnieżynki z połyskujących diamencików,
elegancka wypustka na brzegach poszewki,
miękka i przyjemna w dotyku tkanina,
praktyczne zapięcie na błyskawiczny zamek,
łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji,
doskonała na sofę, fotel lub łóżko jako świąteczna dekoracja.
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

