

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473312 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 270 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bukla |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka uszyta z miękkiej tkaniny bukla to wyjątkowe połączenie przytulności i elegancji. Zdobiona subtelnym haftem oraz uroczymi pomponami na brzegach, wprowadzi do wnętrza radosny, świąteczny klimat. To doskonały dodatek, który ociepli aranżację i nada jej niepowtarzalnego charakteru.
Cechy produktu:
wykonana z modnej tkaniny bukla o miękkiej strukturze,
zdobiona eleganckim haftem o świątecznym motywie,
pompony na brzegach nadają dekoracji lekkości i uroku,
praktyczne zapięcie na błyskawiczny zamek,
łatwa do utrzymania w czystości,
idealna jako świąteczna ozdoba sofy, fotela lub łóżka.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

