

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 482420 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, szenilowe |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 85% POLIESTER, 15% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Elegancka poszewka gobelinowa z tkaniny szenilowej to wyjątkowa dekoracja, która doskonale podkreśli świąteczny klimat wnętrza. Wykonana z grubej, trwałej tkaniny z wyrazistą strukturą, zachwyca precyzyjnie tkanym motywem świątecznym – trwałym i odpornym na ścieranie, w odróżnieniu od nadruku.
Poszewka posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwo ją zdjąć i wyprać, zachowując nienaganny wygląd przez wiele sezonów.
Produkt należy do świątecznej kolekcji tekstyliów – do poszewki można dobrać obrus z tej samej serii, tworząc spójną i elegancką aranżację stołu oraz salonu.
Cechy produktu:
wykonana z wysokiej jakości tkaniny gobelinowej o szenilowym splocie
zdobiona tkanym motywem świątecznym (nie druk)
trwała, grubsza i odporna na codzienne użytkowanie
wyposażona w zamek błyskawiczny – wygodne zdejmowanie
możliwość dobrania obrusu z tej samej kolekcji
eleganckie wykończenie i świąteczny charakter
idealna jako dekoracja sofy, fotela, łóżka lub ławki
wielosezonowa – świetnie prezentuje się przez lata
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

