

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 471350 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 83% POLIESTER, 17% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Wprowadź do swojego wnętrza świąteczną elegancję! Ta wyjątkowa poszewka dekoracyjna została ozdobiona haftem przedstawiającym gwiazdy betlejemskie – symbol Bożego Narodzenia i piękna zimowych aranżacji. Jej brzegi zdobi elegancka wypustka, która podkreśla dekoracyjny charakter poszewki, a praktyczny, ukryty zamek z boku zapewnia wygodne zakładanie i zdejmowanie.
Cechy produktu:
zdobienie: haft gwiazd betlejemskich,
wykończenie: elegancka wypustka na brzegach,
praktyczność: ukryty zamek błyskawiczny z boku,
styl: elegancki i świąteczny, idealny do klasycznych i nowoczesnych wnętrz,
zastosowanie: dekoracja kanapy, fotela czy łóżka, doskonała na czas Świąt.
Dzięki tej poszewce w prosty sposób odmienisz wnętrze i stworzysz wyjątkową atmosferę pełną świątecznego ciepła i blasku.
| Nie prać | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

