

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 472536 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 160 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka dekoracyjna o naturalnym wyglądzie i delikatnym splocie to idealny sposób na wprowadzenie do wnętrza ciepła i przytulnego klimatu zimowych dni. Wykonana z tkaniny inspirowanej naturalnymi włóknami, wyróżnia się subtelnym nadrukiem choinek, który przywołuje atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i rodzinnych chwil spędzanych przy choince. Starannie wykończona, z dyskretnym zamkiem błyskawicznym, łączy estetykę z funkcjonalnością. Doskonale komponuje się z wnętrzami w stylu rustykalnym, skandynawskim lub klasycznym, wnosząc elegancki, świąteczny akcent.
Cechy:
Materiał: tkanina o naturalnym splocie, miękka i przyjemna w dotyku
Wzór: nadruk choinek
Brzegi: starannie obszyte dla trwałości i estetyki
Zamek: ukryty zamek błyskawiczny
Styl: rustykalny, naturalny, świąteczny
Pielęgnacja: łatwe w praniu i utrzymaniu w czystości
Dane techniczne:
| Nie prać | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

