

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473318 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 330 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, szenilowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka wykonana z eleganckiej tkaniny szenilowej to wyjątkowa dekoracja, która wniesie do wnętrza ciepło i magię świąt. Zdobiona ozdobnym haftem o bożonarodzeniowym motywie, pięknie prezentuje się na sofie, fotelu czy łóżku, dodając aranżacji stylu i przytulności.
Cechy produktu:
wysokiej jakości tkanina szenilowa o eleganckiej strukturze,
świąteczny haft podkreślający wyjątkowy klimat,
praktyczne zapięcie na błyskawiczny zamek,
miękka i przyjemna w dotyku,
łatwa do utrzymania w czystości,
doskonała jako dekoracja salonu czy sypialni w okresie świątecznym.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

