

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 398825 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 840 g |
Zadbaj o przyjemny nocny wypoczynek - odpocznij na prześcieradle z gładkiej i przyjemnej w dotyku satyny bawełnianej. Dzięki zastosowaniu tej tkaniny prześcieradło jest trwałe, ma jedwabistą powierzchnię niezwykle miłą w kontakcie ze skórą oraz delikatny połysk.
Prześcieradło satynowe z gumką zostało uszyte z satyny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 125 g/m2 . Satynowy splot sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku.
Prześcieradło satynowe z gumką jest doskonałym dopełnieniem kompletu pościeli z satyny bawełnianej.
Prześcieradło jest niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu. Dzięki szerokim zakładkom na boki materaca, prześcieradło nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu, dlatego z łatwością je założysz i zdejmiesz z materaca. Prześcieradło w rozmiarze 140x200 cm (szerokość x długość) pasuje na materac o tych samych wymiarach i wysokości 30 cm.
Prześcieradło łatwo się prasuje, ma intensywne kolory, które nie tracą swej intensywności i głębi nawet po wielu praniach.
Nasza kolekcja prześcieradeł daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej gamy rozmiarów!
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

