

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 463775 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | designerskie, zwierzęce, ekskluzywny |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Najwyższa jakość tkanin, nietuzinkowe motywy oraz niezwykle modne produkty zaprojektowane zgodnie z najnowszymi, światowymi trendami, to wyróżniki najnowszej kolekcji sygnowanej przez Evę Minge. Poznaj kolekcję oryginalnych tekstyliów, ceramiki i dodatków, zaprojektowaną dla Eurofiran przez światowej sławy projektantkę mody!
Ręcznik z ekskluzywnej kolekcji EVY MINGE zdobiony bordiurą z designerskim wzorem modnie podkreśli Twoją łazienkę. Ręcznik EVA z puszystej bawełny frotte zachwycającej miękkością oraz wyrazistymi i nasyconymi barwami miło Cię zaskoczy niezwykłą miękkością i delikatnością. Wysoka gramatura gwarantuje doskonałą chłonność, która zapewnia szybkie i delikatne osuszenie ciała po kąpieli. Ręczniki dostępne są w trzech rozmiarach, dzięki temu masz możliwość stworzenia dobranego do Twoich potrzeb zestawu. Wybierz kolekcję najwyższej jakości ręczników z naturalnej i miłej dla skóry bawełny podkreślonej bordiurą z fantazyjnym wzorem. Nie czekaj, już dziś wyróżnij swoją łazienkę niezwykłymi dodatkami!
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 100% poliester
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

