

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484430 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 550 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 99% BAWEŁNA, 1% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Ten elegancki ręcznik wyróżnia się wyjątkową bordiurą wykonaną z miękkiego weluru, ozdobioną wytłaczanym geometrycznym wzorem i delikatnymi akcentami stębnowania. To połączenie nadaje mu luksusowego, nowoczesnego charakteru, jednocześnie zachowując subtelność i ponadczasowy styl.
Dzięki miękkiej i chłonnej strukturze ręcznik sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i jako element dekoracyjny w stylowej łazience.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
długość: 30 cm
szerokość: 50 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 99% bawełna, 1% poliester
gramatura: 550 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

