

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 419954 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | żakardowe z bordiurą, w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 95% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Ręcznik PATI utkany w miękkie i delikatne pasy polecamy klientom, którzy poszukują klasycznych wzorów ręczników. Pasy w nowoczesnej odsłonie sprawdzą się w każdej łazience! Wysoka gramatura zwiększa komfort użytkowania i bezpośrednio wpływa na miękkość i chłonność ręcznika. Ręcznik podkreślony jest dodatkowo żakardową bordiurą z trzema pasami. Dzięki prostemu designowi i niezwykłej miękkości ręcznik łączy luksus użytkowania z ponadczasowym designem. Kolekcja ręczników PATI obejmuje szeroką gamę stonowanych kolorów w trzech rozmiarach dzięki czemu zachęca do dowolnego ich łączenia z zamysłem tworzenia praktycznych zestawów odpowiadających indywidualnym potrzebom.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

