

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 69959 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 89% BAWEŁNA, 11% NIĆ METALICZNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Utrzymany w klasycznym stylu wysokiej jakości ręcznik z kolekcji JUDY to zarówno praktyczny dodatek, jak i świetna ozdoba nowoczesnej łazienki. Prosta, podkreślona błyszczącą nicią bordiura dodaje mu elegancji. Wyjątkowo miękki i dzięki wysokiej gramaturze doskonale chłonny, dlatego znakomicie osusza ciało po kąpieli. Idealne dopełnienie wystroju modnej łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

