

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 403165 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 400 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 392 g |
Klasyczny ręcznik bez zdobień to wspaniały dodatek, który znajdzie zastosowanie w każdej łazience. Starannie wykonany, cudownie miękki i doskonale chłonny. Gładki, jednokolorowy, niemal ascetyczny wzór o prostej formie czyni go szczególnie godnym polecenia klientom, którzy poszukują wzorów bez haftów i zdobień. Naturalna bawełniana przędza o niezwykłej miękkości użyta do jego produkcji, sprawia, że ręcznik zachwyca delikatnością i puszystością, zapewniając ciału, delikatne osuszenie tuż po kąpieli. Kolekcja obejmuje całą paletę barw i rozmiarów, dzięki czemu dobranie zestawu na miarę indywidualnych potrzeb jest proste i przyjemne.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: frota: 100% bawełna
gramatura: 400 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

