

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481429 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Ręcznik CLEO to kwintesencja elegancji i komfortu w jednym. Wykonany w 100% z miękkiej, chłonnej bawełny o wysokiej gramaturze 500 g/m², zapewnia przyjemne otulenie po kąpieli. Zdobiony efektowną żakardową bordiurą z geometrycznym wzorem, przetykaną błyszczącą lureksową nicią, zachwyca subtelnym połyskiem i dopracowanymi detalami. To nie tylko praktyczny dodatek do łazienki, ale również element, który podkreśli jej stylowy charakter.
Cechy produktu:
Nazwa: Ręcznik bawełniany CLEO
Materiał: 100% bawełna
Gramatura: 500 g/m² – doskonała chłonność i miękkość
Wykończenie: żakardowa bordiura z geometrycznym wzorem
Dodatki: błyszcząca lureksowa nić dla eleganckiego efektu
Styl: luksusowy, nowoczesny, wyrafinowany
Pielęgnacja: trwały kolor, łatwy w praniu
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

