

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 472446 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 100 cm |
| Długość towaru | 100 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z aplikacją |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 203 g |
Miękki, przytulny i praktyczny ręcznik bawełniany z kapturem dla dzieci to doskonały wybór po kąpieli w domu, na basenie czy podczas wakacyjnych wyjazdów. Wykonany z wysokiej jakości, naturalnej bawełny o gramaturze 450 g/m², zapewnia doskonałą chłonność, szybkie schnięcie oraz przyjemne ciepło dla delikatnej skóry dziecka.
Ręcznik zdobi urocza aplikacja kotka, a kaptur dodatkowo chroni główkę malucha przed chłodem. Dzięki certyfikatowi OEKO-TEX® Standard 100 masz pewność, że produkt jest bezpieczny, wolny od szkodliwych substancji i przyjazny dla wrażliwej skóry dzieci.
Najważniejsze cechy produktu:
Dane techniczne:
szerokość: 100 cm
długość: 100 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 450 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

