zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Dekoracje szyte na wymiar

W sklepie internetowym Eurofirany istnieje możliwość zamówienia dekoracji szytych na miarę. Zapraszamy do kontaktu.


Dekoracje szyte na wymiar

 

Idealny wystrój okna, oprócz funkcji dekoracyjnej musi też charakteryzować się funkcjonalnością. Zadaniem firan i zasłon jest zapewnienie domownikom intymności i ochrony przed promieniowaniem słonecznym oraz nadanie wnętrzu charakteru. Każdy marzy o tym, aby jego dom wyglądał pięknie, niczym z katalogu wnętrzarskiego. Urządzenie wspaniałego, wyjątkowego wnętrza wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem. Można cieszyć się bowiem stylowym, eleganckim i do tego praktycznym wnętrzem, nie wydając na to całej fortuny. Wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, aby uzyskać pożądane efekty. Nawet ograniczenia finansowe nie muszą wpływać na charakter wnętrza. Dekoracje na wymiar w dobrej cenie są w stanie odmienić wygląd nawet najnudniejszego pomieszczenia. Warto zatem spróbować.

 

Stylowe dekoracje gwarancją wyjątkowego charakteru wnętrza

 

Wiele osób zapomina o tym, jak duże znaczenie mają w przypadku wystroju całego wnętrza dodatki – zarówno dekoracje okienne (firany, zasłony, rolety), jak również poduszki dekoracyjne, narzuty, ramki, lustra czy zegary. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że z łatwością znajdziesz idealne dekoracje do swoich wnętrz. Możesz wybierać z całego wachlarza gotowych dekoracji, albo zdecydować się na optymalnie dostosowane do swoich upodobań dekoracje na indywidualne zamówienie. Z dodatkami można eksperymentować na różne sposoby. Wszystko zależy od kreatywności, która jest przecież nieograniczona. Zmiana dotychczasowej aranżacji wnętrza wcale nie musi wiązać się z gruntownym remontem czy zakupem nowych mebli. Wystarczy wprowadzić kilka zmian, posługując się dodatkami w postaci np. dekoracji okiennych, aby wnętrze przeszło prawdziwą, udaną metamorfozę. Opcji zmian jest naprawdę wiele.

 

Można zdecydować się na krótką firankę, która będzie wykończona falbanką oraz na zasłony założone od góry lambrekinem i związane po obu stronach okna. Innym wariantem jest zakup firan i zasłon o jednakowej długości. Kolejnym pomysłem jest przyozdobienie okna krótką firanką z dolną krawędzią wykończoną koronką czy też pasmanterią. Z kolei krawędzie zasłon można ściągnąć ukośnie i obszyć tym samym rodzajem pasmanterii. Bardzo interesujący efekt można uzyskać ściągając trzykrotnie dwie części firan i umieszczając między nimi na środkowej części okna ozdobny frędzel podwieszony do karnisza. Warto także przyozdobić mniejszymi frędzlami zasłony od dołu. Decydując się na firanę wykonaną z tkaniny o wyraźnym i powtarzającym się wzorze, należy dobrać od niej zasłonę w jednolitym kolorze, aby całość tworzyła spójną aranżację okienną. Długość gotowej zasłony można łatwo dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, sięgając po taśmę termoprzylepną i przyprasowując ją rozgrzanym żelazkiem. Świetnym efektem dekoracyjnym, który można uzyskać w szybki i prosty sposób, jest drapowanie zasłon po obu stronach okna za pomocą ozdobnych uchwytów, które przykręca się do ściany. Interesującym dodatkiem, dzięki któremu aranżacja okienna będzie jeszcze ładniejsza, jest karnisz z ozdobnym zakończeniem. Oryginalną kompozycję można również uzyskać, decydując się na zakup firan czy zasłon o tym samym deseniu, ale o różnej gęstości tkanin.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy