Firany szyte na wymiar na tunelu

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Wzór
Rodzaj
Sortowanie:

Firany szyte na wymiar na tunelu

Firany szyte na wymiar, na tunelu są rozwiązaniem bardzo często wykorzystywanym we współczesnej aranżacji wnętrz. Chętnie wybierane zarówno przez architektów, jak i osoby prywatne, które samodzielnie urządzają własne mieszkania. Jest to prosty i elegancki dodatek, który pozwala stworzyć piękne wnętrze bez skomplikowanych zabiegów oraz drogich akcesoriów. Te, uszyte na wymiar, będą perfekcyjnie dopasowane do przestrzeni i uszlachetnią jej wygląd. Warto je przetestować.

Dlaczego warto wybrać firany szyte na wymiar na tunelu?

Firany szyte na wymiar, na tunelu to kwintesencja wysmakowanej prostoty. Są znacznie łatwiejsze w zawieszaniu niż firany na flexach i taśmie oraz wyglądają bardziej elegancko, niż ich odpowiedniki z przelotkami. Montaż zasłony jest prosty ? wystarczy przewlec przez nią drążek. Jest to możliwe dzięki tunelowi, który powstaje po zaszyciu górnej części firany. Tak przygotowany materiał jest już odpowiednio umarszczony i gotowy do założenia. Można jedynie przesuwać go według własnych preferencji. Jeżeli wybór pada na firany na tunelu szyte na wymiar, sprawa jest jeszcze prostsza. Określenie wymiarów pozwala na dopasowanie długości i szerokości zasłony do wielkości okna i wysokości pomieszczenia. To atut, który z pewnością zachęca do wybrania tej opcji. Nawet najbardziej nietypowe okno, możesz zaaranżować w elegancki sposób. Zamów firany i zasłony na wymiar, korzystając z naszego, wygodnego kalkulatora szycia.

Jak wybrać idealne firany?

Idealne firany nie istnieją? Nic podobnego. Połowa sukcesu to odpowiedni rozmiar, który na szczęście gwarantuje usługa szycia na wymiar. Inną kwestią jest wizualna strona firan oraz ich wykończenie. Jeżeli chodzi o wygląd, główną rolę odgrywają tutaj preferencje kupującego. Kluczowe jest dopasowanie ich charakteru do stylu, jaki panuje we wnętrzach. Koniecznie muszą one stanowić spójną całość z zasłonami wybranymi do danego pomieszczenia. Wzory i kolor firan są indywidualną sprawą, jednak trzeba dobierać je ostrożnie, ponieważ mogą one całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia. Jeżeli zamówisz je, korzystając z naszego kalkulatora szycia, to zyskujesz pewność, że właściwie wpiszą się w posiadaną przestrzeń. Mnogość dostępnych kolorów i wzorów, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.