Narzuty na łóżko dziecięce

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:

Narzuta na łóżko to nie tylko praktyczne rozwiązanie w przypadku gdy brakuje szuflady na pościel, ale również element dekoracyjny pokoju. Nastolatki, młodzież oraz dzieci podobnie jak dorośli cenią sobie ładne wnętrza i praktyczne rozwiązania, dlatego zakup narzuty na łóżko może okazać się bardzo korzystny.
 

Narzuty ożywiające pokój

 

W kategorii narzut młodzieżowych oraz dziecięcych można znaleźć wiele ciekawych modeli. W przypadku spokojnego wnętrza pokoju dziecięcego lub młodzieżowego bardzo dobrze sprawdzą się narzuty w mocnych, żywych barwach. Takie rozwiązanie może przypaść do gustu zwłaszcza młodszym dzieciom, które bardzo lubią wszystko, co tylko jest kolorowe i ładnie się prezentuje. Narzuta z mocnym akcentem w postaci żywych barw z pewnością ożywi cały pokój i wprowadzi do niego nieco fantazji. Oprócz kolorowych kwiatów , które wspaniale będą się prezentować w pokojach dla nastolatek i dorastających dziewczynek, warto polecić także inne kolorowe motywy, np. tropikalny.
 

Pastele zawsze na topie

 

Dla nieco bardziej spokojnych dzieci i nastolatków poleca się alternatywę w postaci pastelowych narzut na łóżko. Takie delikatne kolory będą się dobrze prezentować w spokojnych wnętrzach. Pastelowe barwy mogą mocno przypaść do gustu zwłaszcza dziewczynkom - marzycielkom, które lubią pudrowy róż oraz delikatne zestawienia kolorystyczne. Narzuta na łóżko w klimacie boho lub nieco vintage spodoba się niejednej nastolatce.
 

Proste zestawienia w cenie

 

Kiedy pokój nastolatka jest przepełniony różnymi akcesoriami, dodatkami i dekoracjami, w przypadku narzuty na łóżko warto postawić na prostotę oraz dobrze wyważoną klasykę. Takie podejście prezentują minimalistyczne w zdobieniach narzuty na łóżka dziecięce oraz młodzieżowe. W tym stylu odnajdą się na pewno młodzi miłośnicy minimalizmu, ale także chłopcy, którym podobają się proste formy. Minimalistyczne w designie narzuty świetnie się sprawdzą także w pokojach starszych dzieci, które nie koniecznie lubią już różnorodność barw i dualizm wzorów. Proste w zdobieniach formy sprawdzą się świetnie jako sposób na wyciszenie pokoju, w którym już i tak dzięki dekoracjom „dużo się dzieje”. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż tego typu narzuty będą pasować do zdecydowanej większości wnętrz ze względu na kolorystyczny umiar w designie i zamiłowanie do prostej, ale nadal mocno klasycznej i stylowej formy.
 

A może narzuta z napisem?

 

Moda na T-shirty z napisami ciągle wraca, znika i pojawia się znowu. Co ciekawe, ubrania dla dzieci oraz nastolatek często również mają napisy, zazwyczaj w języku angielskim. Obecnie można znaleźć także narzuty na łóżka dziecięce i młodzieżowe z napisami. Taka forma udekorowania pokoju może okazać się ciekawym pomysłem nie tylko dla fanów i miłośników języka angielskiego oraz szkół językowych. Ciekawy napis na narzucie stanowi swego rodzaju dodatkową, często minimalistyczną, ale jednocześnie także widoczną, dekorację pokoju. Napis może wyglądać i prezentować się równie efektownie jak nadruk na narzucie. Co więcej, napis może obecnie występować nie jako jedyna dekoracja narzuty, ale jako jej uzupełnienie – obok nadruku. Takie narzuty młodzieżowe i dziecięce mogą się okazać bardzo praktyczne, ponieważ nie są one zbytnio dziecinne, a więc nastolatek szybko z nich nie zrezygnuje.