Obrazy pejzaże

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Pejzaże – obrazy na ścianę ręcznie malowane

 

W naszej kolekcji znajdują się różnorodne obrazy, krajobrazy są jednak kategorią wyjątkową. Dostępne w naszym sklepie internetowym pejzaże zachwycą każdego konesera sztuki oraz dekoratora wnętrz. Ręcznie malowane obrazy na płótnach przenoszą obserwatora w inny świat, nadając pomieszczeniom szlachetnego charakteru i tworząc wyjątkową atmosferę. Umieszczenie pejzażu na ścianie na pewno jest dobrym rozwiązaniem. Wystarczy jedynie dobrać kolorystykę i tonację obrazu z motywami pochodzącymi z natury do odcieni panujących w pokoju.

 

Różnorodne techniki kluczem do sukcesu

 

Oferujemy obrazy - pejzaże wykonane różnorodnymi technikami, aby zadowolić wymagających klientów i zaoferować nie tylko obraz ładny, ale i wyjątkowy. Wśród naszych obrazów - krajobrazów dostępne są zarówno oleje na płótnie, jak i akryle na drewnie. Wykonane przez utalentowanych artystów, oferowane przez nas pejzaże doskonale wkomponują się w każde gustownie urządzone pomieszczenie.

 

Profesjonalne pejzaże olejne

 

Technika malarstwa olejnego uchodzi za trudną i wykonane w niej obrazy nabierają dzięki temu szczególnej wartości. Co więcej, oleje na płótnie czy drewnie wyglądają bardzo szlachetnie – grube warstwy farby nałożone szpachelką robią ogromne wrażenie. Pejzaże olejne to doskonały wybór, jeżeli chcesz upiększyć swój dom i stworzyć w nim wyjątkowy nastrój.

 

Akryl na płótnie i drewnie - zapewnij sobie odrobinę luksusu

 

Obrazy namalowane farbami akrylowymi są zwykle jaśniejsze i bardziej stonowane od pejzaży olejnych. Nadają się zatem znakomicie jako ozdoba sypialni lub salonu, będąc przyjemnym dla oka akcentem na pustej dotąd ścianie. Akryle przez nas proponowane to wyjątkowe pejzaże, obrazy niebanalne i gustowne, a do tego dające wrażenie luksusu. Przedstawiają różnorodne scenerie, od przestrzeni morskich po miejskie panoramy.

 

Najpiękniejsze obrazy: pejzaże

 

Pejzaże mają w sobie coś wyjątkowego. U wrażliwych osób poruszają strunę romantyzmu i wzruszają delikatnym pięknem. Powieszone na ścianie, sprawiają wrażenie okien na świat. Przenoszą w niezwykłe miejsca i dobrze komponują się z elementami wystroju każdego rodzaju. Niektóre oferowane przez nas płótna są romantycznymi pejzażami, obrazami przedstawiającymi parę bądź zakochaną osobę. Takie dzieła nadają się doskonale na prezent dla drugiej połówki.

 

Pokojom w pejzażach jest do twarzy

 

Krajobraz na ścianie to ozdoba gustowna i bezpieczna. O ile sztuka abstrakcyjna lub portrety wymagają dokładnego dopasowania do pozostałych elementów wystroju, pejzaże są sprawdzone i nie mogą zepsuć wyglądu pomieszczenia. Oferujemy Ci szeroką paletę stylów i technik, z których każda prezentuje się dobrze. Na szczególną uwagę zasługują nietypowe, olejne malunki na drewnie oraz miejskie scenerie wykonane innowacyjną techniką nadruku na płótnie. Motywy marynistyczne, zakochane pary na ulicach miast czy łąki pełne kwiatów – z pewnością każdy dobierze najlepszy dla siebie obraz.