Obrusy - żółte

Sortowanie:
Filtry:
wyszysć wszystkie
Cena
Kolor

Obrusy żółte

Kolor żółty to odważny wybór, jeżeli myślimy o elementach wyposażenia wnętrz. Należy stosować go z umiarem, raczej jako akcent. Jego niezaprzeczalnym atutem jest wyraziste rozświetlenie pomieszczenia, dlatego tak chętnie sięgamy po dodatki w tym odcieniu wiosną, kiedy chcemy jak najszybciej przepędzić zimową aurę. Bieżniki oraz obrusy żółte, sprawdzą się w tym przypadku perfekcyjnie. Znajdziesz je na stronach sklepu internetowego Eurofirany.

Fokus na żółty detal

Ta specyficzna barwa, występująca naturalnie w przyrodzie, dobrze wpływa na nasze samopoczucie, pozytywnie nastrajając. Dlatego też warto wykorzystywać jej potencjał właśnie wtedy, gdy potrzebujesz zastrzyku energii. W kuchni, jadalni czy salonie, możesz wprowadzić ją, stosując żółte obrusy . Mnogość ich kształtów, wielkości i faktur materiałów jest tak duża, że z pewnością znajdziesz opcję, odpowiednio dopasowaną do swoich oczekiwań. Jeżeli dodatkowo, powtórzysz kolor na doniczce, stojącej nieopodal stołu bądź poduszce, znajdującej się przy ławie, nakrytej żółtym bieżnikiem, to zyskasz efekt starannie zaaranżowanego wnętrza, w którym dobrze się wypoczywa.

Dodaj sobie energii

Zdrowe śniadanie, podane w zielonej zastawie i zjedzone przy stole, przykrytym żółtym brusem, doda energii niezbędnej na cały dzień. Stosując obrusy żółte, w połączeniu z kwiatami, np. tulipanami, z łatwością stworzysz typowo wiosenną, energetyczną kombinację, która sprawnie odmieni charakter kuchni bądź jadalni. Ale czy obrusy żółte nadają się tylko na sezon wiosenno – letni? Nie! Stonowane, musztardowe odcienie, z powodzeniem wykorzystasz w połączeniu z eleganckimi zastawami, którym godnie towarzyszyć będą tapicerowane, aksamitne krzesła w odcieniach butelkowej zieleni czy granatu. Ciemna zastawa oraz świece będą stanowić w takim przypadku dobrą przeciwwagę. Żółte obrusy ze złotymi detalami, to kwintesencja wytwornej elegancji.

Ażury, wzory i inne

Obrusy żółte, dostępne na stronach naszego sklepu, oferują zarówno gładką fakturę materiału czy jednolity kolor, jak i bardziej zdobione warianty. Wzory kwiatowe oraz geometryczne przełamują intensywny kolor tła i wprowadzą do wnętrz wyrazisty detal. Obrusy z ażurowymi wstawkami, będą nadawać stylizacji stołu lekkości. Taka forma zdobienia sprawdzi się w przypadku osób, ceniących sobie minimalizm. Jeżeli obawiasz się, że żółty obrus nadmiernie przytłoczy wnętrze, uzupełnij aranżację stołu o bardziej stonowane kolorystycznie podkładki pod talerze, np. w szarym, popielatym lub granatowym kolorze.