Zapachy samochodowe

Wybierz widok
Sortowanie:

Pachnąca podróż

W aucie spędzamy coraz więcej czasu. Czysty i zadbany w środku samochód sprawi, że Twoja podróż zawsze będzie bardziej komfortowa. Jeśli dbasz o swoje auto nie tylko z zewnątrz, ale także i w środku, dlaczego by nie uprzyjemnić sobie podróży wspaniałym, dyskretnym zapachem samochodowym? Dzięki dobrze dobranemu zapachowi chwile spędzone za kierownicą będą należały do przyjemności. Nawet kiedy stoisz w korku.

Eleganckie zapachy do Twojego auta

W naszym sklepie internetowym Eurofirany znajdziesz odświeżacze powietrza do samochodu marki Millefiori. W przypadku tej marki zapach do auta ma zadowolić nie tylko Twój zmysł węchu. Wspaniały design odświeżaczy sprawi, że staną się one ozdobą Twoje auta i w niczym nie będą przypominały zapachów sprzedawanych na stacji benzynowej.

Wybierz swój ulubiony zapach

Możesz wybierać spośród subtelnych aromatów lub zdecydować się na bardziej charakterne nuty zapachowe w Twoim aucie. Wszystko zależy od Ciebie i tego, na co właśnie masz ochotę.Zapachy marki Millefiori mają trwałość około 2 miesięcy. Po tym czasie możesz kupić sam wymienny wkład, który po prostu wsadzisz do swojego odświeżacza. Uniwersalna baza mieści pachnące uzupełniacze, które można łatwo wymienić. W ten sposób łatwo przetestujesz dostępne w naszym sklepie internetowym zapachy do samochodu i wybierzesz swój ulubiony.

Łatwość montażu

Niewielki rozmiar odświeżacza sprawia, że jest on dyskretny, a zarazem elegancki. Bardzo łatwo zamontujesz go do kratki nawiewu. Za pomocą specjalnego klipsa możesz go umieścić poziomo lub pionowo. Klipsy, w które wyposażony jest odświeżacz powietrza do auta, są uniwersalne, więc nie musisz się zastanawiać, czy dany odświeżacz będzie pasował do twojego samochodu. Podczas gdy powietrze będzie wylatywało z kratki nawiewu, Twój ulubiony zapach zacznie się ulatniać, aby już po chwili otulić Twoje auto przyjemnym aromatem.

Zalety zapachów do nawiewu

Zapachy do samochodu dostępne w naszym sklepie internetowym są jak perfumy dla auta. Dzięki temu, że są montowane na kratce nawiewu, możesz samodzielnie sterować intensywnością zapachu, jaki uwalnia się z odświeżacza. Jeśli chcesz poczuć zapach w swoim aucie, po prostu włączasz nawiew, gdy tego potrzebujesz. Jeśli nie masz na to ochoty, możesz go w każdej chwili wyłączyć. To niekwestionowana zaleta odświeżaczy do auta, które u nas kupisz.

Jaki zapach do samochodu wybrać?

Przed doborem odpowiedniego zapachu do auta zwróć uwagę na porę roku. Latem zapach w samochodzie będziesz czuć dużo intensywniej, więc dobrze w tym okresie zdecydować się na delikatniejszą woń odświeżacza do auta. Zimą natomiast przy niższej temperaturze możesz śmiało zdecydować się na bardziej intensywny aromat, ponieważ będzie on wówczas mniej wyczuwalny. Pamiętaj, że Twoje auto to jednak mała przestrzeń i wystarczy odrobina aromatu, aby ją wypełnić.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com