

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 430230 |
|---|---|
| Rozmiar | 13 x 1 x 15 cm |
| Szerokość towaru | 13 cm |
| Długość towaru | 1 cm |
| Wysokość towaru | 15 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 50% METAL, 50% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 85 g |
Ozdoba choinkowa w formie śnieżynki stworzona z koralików z dodatkiem kryształów to efektowny dodatek do dekoracji świątecznego drzewka. Biała śnieżynka efektownie zdobiona uatrakcyjni dekorację choinki złożoną z innych ozdób. Świetnie pasuje do kompozycji z zielonymi iglastymi gałązkami i szyszkami. Oprócz walorów estetycznych dodatkową zaletą jest bezpieczeństwo i trwałość ozdoby, za sprawą nietłukącego materiału, z którego jest wykonana. Ozdoba choinkowa pięknie kontrastuje z zielonymi gałązkami choinki. Życzymy, by nadchodzące Święta, za sprawą wyjątkowych dekoracji i ozdób, były czasem niezwykłej atmosfery w Twoim domu!

