

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 404362 |
|---|---|
| Rozmiar | 130 x 170 cm |
| Szerokość towaru | 130 cm |
| Długość towaru | 170 cm |
| Gramatura materiału | 220 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w suszarce bębnowej | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

