

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 405396 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 460 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami, z pomponami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 100 g |
Uwielbiasz podróże, niezwykłe miejsca i klimat gorącego południa? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy TERRA COLLECTION, kolekcję inspirowaną i podróżami i niezwykłymi miejscami. Poczuj klimat południa; zaurocz się miękkimi i subtelnymi tkaninami w intrygujących barwach ziemi i przyrody. Przenieś swe myśli w śródziemnomorski klimat - wybieraj spośród dostępnych kolekcji - stwórz w swoim wnętrzu atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości wody i tajemnicy orientu.
Inspirowana barwami ziemi i wszechobecną naturą kolekcja MONTENEGRO przywodzi na myśl skąpane w słońcu bałkańskie wybrzeża.
Poszewka dekoracyjna z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny sprawdzi się w modnym wnętrzu. Ozdobne chwosty zdobiące jej rogi dodają jej niezwykłego uroku. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków poszewki sprawia, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę. Delikatny odcień zieleni uspokaja aranżację, a jej miękkość sprawia, że przyjemnie się do niej przytulić. Drugą stronę wykonano z miękkego welwetu. Szczerze polecamy pozostałe składniki kolekcji MONTENEGRO, tworzące razem niepowtarzalną aranżację wnętrza.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 460 g/m2
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 200 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

