

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 5617 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 9 x 35 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 9 cm |
| Wysokość towaru | 35 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1400 g |
Jasne dodatki we wnętrzu sprawiają, że staje się ono optycznie większe i przytulne. Wazon ceramiczny z kolekcji RISO z efektem rosy na powierzchni, będzie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym zarówno w klasycznym jak i stylizowanym wnętrzu.
Fantazyjny, a zarazem harmonijny kształt wazonu, nawiązuje do stylu klasycznego, który charakteryzuje oszczędnością i prostotą formy. W kolekcji RISO oferujemy wazony o różnych kształtach; dlatego każdy może wybrać najlepiej pasujący do stylu wnętrza.
Kolekcja RISO cieszy się od lat niesłabnącą popularnością i obejmuje wiele elementów, spośród których możesz wybrać zgodny z upodobaniami i stylem wnętrza zestaw. Wazon dekoracyjny wraz z innymi elementami tej oryginalnej kolekcji tworzy we wnętrzu niepowtarzalną aranżację, wprowadzając do niego przytulny i ciepły klimat.
Dane techniczne:
długość: 14 cm
szerokość: 9 cm
wysokość: 35 cm
skład: glinka ceramiczna

