

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 480294 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 280 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | designerskie, wielkanocny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Wielkanocna poszewka z miękkiej tkaniny z motywem zajączka to elegancki i uroczy dodatek do świątecznych aranżacji. Miękka, przyjemna w dotyku tkanina nadaje wnętrzu przytulnego charakteru, a dekoracyjny motyw podkreśla wyjątkowy klimat Wielkanocy. Poszewka została wyposażona w ukryty zamek błyskawiczny, który zapewnia wygodę użytkowania i estetyczne wykończenie.
Cechy produktu:
poszewka wielkanocna
motyw zajączka
miękka i przyjemna w dotyku tkanina
elegancki, świąteczny design
ukryty zamek błyskawiczny
idealna dekoracja na Wielkanoc
łatwa w utrzymaniu czystości
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 280 g/m2

