

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 483519 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 230 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | wielkanocny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Wprowadź wiosenny akcent do swojego wnętrza dzięki tej eleganckiej poszewce uszytej z miękkiej szenilowej tkaniny. Zdobiona uroczymi aplikacjami z zajączków z delikatnymi złotymi akcentami, które nadają całości subtelnej elegancji. Puszyste pomponowe ogonki dodają zabawnego charakteru, a ukryty zamek błyskawiczny na jednym boku umożliwia łatwe zdejmowanie i pranie. Idealna na kanapę, fotel czy do dekoracji stołu podczas świąt wielkanocnych.
Cechy produktu:
Materiał: miękka szenilowa tkanina
Dekoracja: aplikacja z uroczymi zajączkami ze złotymi akcentami
Dodatki: ogonki z puszystych pomponów
Zapięcie: zamek błyskawiczny ukryty w boku
Łatwa w pielęgnacji, odporna na codzienne użytkowanie
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 230 g/m2

