

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 451699 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 135 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe, gładkie, półprzezroczyste |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 110 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Zasłona ERIS to elegancki i praktyczny dodatek do wnętrza, który może dodać charakteru i harmonii do pomieszczenia. Ten rodzaj zasłony charakteryzuje się prostotą i minimalizmem, co pasuje do stylu eko, który promuje naturalne materiały i prostotę formy. Wybór jednokolorowej tkaniny nadaje wnętrzu spokój i równowagę, a jednocześnie pozwala na łatwe dopasowanie do różnych aranżacji i stylów dekoracyjnych. Specjalna taśma wszyta w górnej części zasłony, umożliwia jej łatwe zawieszenie na karniszu.
Dane techniczne:
szerokość: 135 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 110 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

