

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 407599 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 135 cm |
| Wysokość towaru | 300 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Zasłona ROSA z serii DESIGN 91 z miękkiej i puszystej tkaniny welwetowej z delikatnym połyskiem elegancko wyróżni modne wnętrze. Subtelny beżowy kolor znakomicie uzupełnia aranżację wizualnie ocieplając wnętrze. Grubsza, puszysta i dobrze kryjąca okno tkanina o gęstym splocie i gramaturze 200 g/m2 dobrze osłania okno, zapewnia prywatność oraz przyjemny klimat we wnętrzu. Uniwersalna taśma marszcząca o szerokości 7 cm, wszyta w górnej części zasłony pozwala dostosować gęstość marszczenia, dzięki czemu tkanina elegancko prezentuje się po zawieszeniu na karniszu, a specjalna trzycentymetrowa wypustka nad taśmą estetycznie przysłania żabki czy haczyki, na których jest zawieszona. Taśma posiada również tunel, co daje możliwość zamocowania zasłony na karniszu drążkowym. Prosta w formie, starannie wykończona zasłona doskonale pasuje do stylu każdego wnętrza - od klasycznego przez skandynawski do glamour. Kolekcja ROSA składa się z szerokiej palety kolorów, wśród których z pewnością odnajdziesz najlepiej pasujący do Twojego wnętrza.
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 135 cm
wysokość: 300 cm
szerokość taśmy: 7 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
stopień zaciemnienia: średni
skład: 100% poliester
stopień zaciemnoienia: średni
gramatura: 200 g/m2
tolerancja +/- 5%
| Prasować bez pary | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

