

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 409621 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o dużym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Średnica zew. przelotki | 6 cm |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, poliestrowe |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Zasłona SAMIRA z przyjemnej w dotyku tkaniny zaciemniającej typu blackout, którą zdobi nadruk z motywem liści bananowca przypadnie do gustu wielbicielkom nowoczesnych dekoracji. Szczególnie dobrze sprawdzi się w aranżacji w stylu botanicznym. Poza walorami estetycznymi zasłona posiada też właściwości praktyczne - bowiem dzięki właściwościom zaciemniającym, zasłona typu blackout osłania wnętrza przed nadmiarem promieni słonecznych. Praktyczne przelotki umocowane w górnej części tkaniny gwarantują szybką i bezproblemową zmianę dekoracji okiennej i sprawiają, że zasłona miękko spływa z karnisza dlatego łatwo ją ułożyć w symetryczne fale. Ważne: zasłona posiada nadruk tylko z jednej strony, druga strona zasłony jest w gładkim, białym kolorze.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 8 cm
gramatura: 210 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3cm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

