

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481590 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | w liście |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Ekskluzywna zasłona wykonana z wysokiej jakości welwetowej tkaniny, która zachwyca miękkością, głębią koloru oraz eleganckim wykończeniem. Materiał delikatnie odbija światło, podkreślając luksusowy charakter wnętrza i nadając mu przytulnej atmosfery.
Zasłona została zdobiona podwójnym nadrukiem – motyw egzotycznych liści palmowych uzupełniony jest złotymi akcentami, które dodają aranżacji wyrafinowania i wyjątkowego stylu. Efektowny wzór przyciąga uwagę, jednocześnie pozostając harmonijnym elementem wystroju.
Dzięki zawieszeniu na przelotkach zasłona pięknie się układa, tworząc regularne fale oraz umożliwiając szybki i wygodny montaż. To idealna propozycja do eleganckich salonów, sypialni oraz wnętrz inspirowanych stylem glamour i nowoczesną egzotyką.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

