

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 463922 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 135 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | 100% zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, ekologiczne, poliestrowe, blackout |
| Wzór | strukturalne |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 1000 g |
Poznaj naszą zasłonę 100% zaciemniającą typu blackout, wykonaną z wysokiej jakości tkaniny strukturalnej. Ten funkcjonalny i elegancki dodatek zapewni Ci pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia oraz zagwarantuje prywatność i komfort snu. Strukturalna tkanina dodaje zasłonie elegancji i wyrafinowania, dzięki czemu staje się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Wysokiej jakości materiał jest odporny na zniszczenia i zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Zasłona typu blackout skutecznie blokuje światło, zapewniając całkowitą ciemność w pomieszczeniu. Idealna do sypialni, pokoi dziecięcych oraz salonów. Zasłona zapewnia pełną prywatność i izolację od zewnętrznych źródeł światła, co przekłada się na lepszy sen i relaks. Taśma marszcząca z funkcją tunelu pozwala na zamocowanie zasłony za pomocą żabek lub haczyków, daje też możliwość zawieszenia jej na karniszu z drążkiem, poprzez naciągnięcie zasłony bezpośrednio na drążek karnisza.
Dodaj swojemu wnętrzu elegancji i funkcjonalności dzięki naszej zasłonie 100% zaciemniającej typu blackout. Stwórz idealne warunki do snu i relaksu, zapewniając sobie pełną kontrolę nad światłem i prywatnością.
Zamów teraz i odmień swoje wnętrze z elegancją i komfortem!
Zasłony na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 135 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura materiału: 250 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

