

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 460829 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o dużym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, błyszczące, poliestrowe, blackout |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 190 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Szukasz zasłon spełniających nie tylko dekoracyjną, ale również praktyczną funkcję? Lubisz dłużej pospać i nie przepadasz za nadmiarem promieni słonecznych w mieszkaniu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zasłona zaciemniająca OLETA nie tylko udekoruje Twoje okno, ale również zapewni ochronę przed światłem słonecznym. Elegancka, zwarta i nieprzepuszczająca światła tkanina o nieznacznym satynowym połysku gwarantuje przyjemny klimat we wnętrzu. Jej bezpretensjonalna prostota sprawia, że znakomicie prezentuje się we wnętrzach urządzonych w funkcjonalnym, nowoczesnym stylu. Zasłona zaopatrzona jest w praktyczne przelotki do zawieszenia na karniszach drążkowych, które sprawiają, że po zawieszeniu zasłona układa się w równomierne fale, dzięki czemu pięknie się prezentuje.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
stopień zaciemnienia: 80-90%
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 190 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

