

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 429525 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 260 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 260 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Zasłona HELEN zdobi metaliczny wzór liści inspirowany stylem art deco, naniesiony metodą nadruku na gładką tkaninę. Modna kolorystyka białe tło świetnie komponuje się ze srebrnym nadrukiem i doskonale prezentuje, szczególnie we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu. Praktyczne przelotki zapewniają szybką i wygodną zmianę dekoracji, a zwiewna i lekka tkanina poliestrowa daje efekt łagodnych fal, miękko spływających z karnisza. Nie czekaj - już dziś odmień swoje wnętrze i podkreśl jego nowoczesny charakter!
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
długość: 260 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
Tolerancja rozmiaru: +/- 5%
gramatura: 50 g/m2
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

