

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 408355 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | w kwiaty, w liście, kolorowy |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 900 g |
Poznaj zasłonę DIANA z przyjemnej w dotyku welwetowej tkaniny, którą zdobi nadruk z motywem kwiatowym w modnych odcieniach szarości. Neutralne, stalowo-brązowe barwy sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach oraz we wnętrzach które potrzebują wizualnego wyciszenia. Zasłonę łatwo zawiesisz ją na karniszu z drążkiem - służą do tego praktyczne przelotki, dzięki którym zmiana zasłon jest szybka i łatwa, a tkanina układa się po zawieszeniu w miękkie i regularne fale. Grubsza i miękka tkanina ogranicza światło słoneczne zapewniając przyjemny klimat we wnętrzu.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester - welwet
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura: 200 g/m2
tolerancja rozmiaru +/- 5%
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

