

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460813 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrofibry |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Wprowadź do swojego wnętrza nutę romantyzmu i artystycznej elegancji dzięki zasłonie z lekkiej, miękkiej tkaniny, ozdobionej nadrukiem róż, który wygląda jak ręcznie malowany pędzlem. Turkusowe tło dodaje świeżości i subtelnego uroku, a delikatna faktura materiału sprawia, że zasłona pięknie się układa.
Doskonała do salonu, sypialni czy jadalni, stworzy wyjątkowy klimat, podkreślając zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz. Zastosowany system szerokich przelotek pozwala na łatwe i szybkie upięcie zasłony na dowolnym karniszu drążkowym.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
stopień zaciemnienia: średni
gramatura: 70 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

