

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 420653 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące, poliestrowe |
| Wzór | roślinne, w liście, kolorowy |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Zasłona MALIBU zdobiona egzotycznym deseniem podkreślonym srebrnymi akcentami prezentuje się we wnętrzu naprawdę stylowo! Przyjemna w dotyku welwetowa tkanina, gwarantuje piękny efekt dekoracyjny, podkreślony błyszczącym srebrnym nadrukiem liści. Zasłona idealnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, idealnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych. Grubsza i miękka tkanina świetnie izoluje światło słoneczne, zapewniając przyjemny klimat we wnętrzu, a deseń w klimacie tropikalnym wnosi do wnętrza letnią świeżość.
| Zasłona posiada 8 przelotek, dzięki czemu pięknie się układa, a zmiana dekoracji okiennej trwa tylko krótką chwilę. Elegancka zasłona uszyta z tkaniny welwetowej to propozycja dla miłośników najnowszych trendów oraz najwyższej jakości. |
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

