

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 478503 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Wysokość towaru | 40 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | z siatki |
| Wzór | we wzory geometryczne, haftowane |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Delikatna zazdrostka z drobnej siateczki zdobiona ażurowym haftem w formie liści wnosi do wnętrza świeżość i subtelność. Taśma z funkcją tunelu umożliwia łatwe zawieszenie i równomierne rozmieszczenie fałd, co daje elegancki efekt. Doskonała do każdego pomieszczenia, w którym liczy się zarówno funkcjonalność, jak i przytulna atmosfera.
Cechy:
Materiał: drobna siateczka
Zdobienie: ażurowy haft w formie liści
Sposób zawieszenia: taśma z funkcją tunelu
Efekt wizualny: świeżość i subtelność
Przeznaczenie: kuchnia, łazienka, małe okna
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

