Adresy salonów

Salon Wrocław
ul. Czekoladowa 7-9, 55-040 Bielany Wrocławskie
Telefon:
tel. +48 572 661 173, +48 519 543 959
E-mail:
salon.wroclaw@eurofirany.com.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00Znajdziesz nas również tutaj:
Eurofirany - Blog Eurofirany - Facebook Eurofirany - Instagram Eurofirany - Pinterest Eurofirany - You Tube
Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłki wiadomości typu Newsletter oraz potwierdzam, iż zapoznałam/em się z Informacjami dla subskrybentów usługi Newsletter oraz Polityką prywatności.
Brak wymaganych danych!
Chcesz obejrzeć nasze produkty na żywo? Potrzebujesz porady dotyczącej wystroju okna?
Chcesz zamówić dekoracje szyte na miarę?
Zapraszamy do naszego salonu lub na stronę szycia www.eurofirany.com.pl/szycie

Zasłony, firany, dekoracja okien ALEJA BIELANY we Wrocławiu

 

Wszystkich klientów, którzy szukają unikatowych produktów do dekoracji wnętrz, najwyższej jakości tkanin, stylowych dekoracji okiennych zapraszamy do nowego sklepu franczyzowego w ALEI BIELANY we Wrocławiu. Marka Eurofirany od 29 lat cieszy się pozycją lidera, w zakresie oferty firan i zasłon, a także dekoracji i dodatków, pozwalających stworzyć kompleksową, a zarazem stylową aranżację każdego wnętrza.

 

Oferta sklepu Eurofirany

 

Oferta salonu franczyzowego we Wrocławiu w Alei Bielany  to cała gama produktów stanowiących optymalne połączenie estetyki i funkcjonalności, a także najwyższej jakości. Różnorodna kolorystyka i bogate wzornictwo tkanin sprawiają, że w salonie w salonie franczyzowym we Wrocławiu w Alei Bielany, każdy, nawet najbardziej wymagający entuzjasta pięknych aranżacji, znajdzie firany i zasłony idealne do jego wnętrz. Salon oferuje nie tylko firany i zasłony gotowe, ale też szycie na wymiar, a więc spersonalizowane projekty, szycie i upinanie kompleksowych dekoracji okiennych. W salonie dostępne są także tekstylia: ręczniki, narzuty, poszewki dekoracyjne, komplety pościeli oraz oryginalne dekoracje i dodatki: lampy, ceramika użytkowa i dekoracyjna, szkło artystyczne oraz obrazy. Serdecznie zapraszamy