

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 468582 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane, poliestrowe, lniane |
| Wzór | roślinne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 176 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 40% POLIESTER, 41% BAWEŁNA, 19% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 700 g |
Zastanawiasz się nad udekorowaniem swojego stołu czy ławy bieżnikiem? To propozycja dla Ciebie! Przedstawiamy kolekcję bieżników INES, doskonałych dla osób ceniących sobie jakość i design. Dekoracyjny bieżnik INES zdobiony nadrukiem z motywem liści palmowych, doskonale ożywi każdą aranżację, dodając jej wyjątkowego stylu. Będzie doskonałą ozdobą w Twoim salonie lub jadalni. Wyjątkowy wzór i kolorystyka sprawią, że z chęcią zasiądziesz przy stole podczas rodzinnego obiadu lub pijąc poranną kawę.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
długość: 180 cm
skład: 40% poliester, 41% bawełna, 19% len
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

