

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 440360 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, poliestrowe, lureksowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Eleganckie nakrycie stołu nadaje przestrzeni szyku i niebanalnego charakteru. Obrus w kolorze beżowym wyróżnia efektowna listwa materiału podkreślająca jego brzegi. Nieocenionym atutem materiału, z jakiego wykonana jest dekoracja, jest błyszcząca, srebrna nić, nadająca elegancki wygląd. Niezwykle gustowny, a zarazem prosty w swojej formie obrus znakomicie udekoruje stół oraz zapewni odświętną atmosferę podczas wspólnego celebrowania posiłków. Kolekcję LANA łączy wiele rozmiarów dużych obrusów, jak i te mniejsze — nakładka dekoracyjna, szarfa i bieżniki, które udekorują stół, nie zakrywając go w pełni.
Dane techniczne:
długość: 85 cm
szerokość: 85 cm
skład: 100% poliester
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

