

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 462422 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, szenilowe, gobelinowe |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 315 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 43% POLIESTER, 40% AKRYL, 17% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
| Waga netto | 100 g |
Świąteczny bieznik gobelinowy, to wyjątkowy dodatek, który wprowadzi do wnętrza magiczny klimat Bożego Narodzenia. Wykonany z mieszanki wysokiej jakości włókien bawełny, akrylu i poliestru, łączy w sobie trwałość, elegancję oraz wyjątkowy design. Gobelinowa tkanina charakteryzuje się bogatą teksturą i szczegółowością wzoru. Jego trwałość oraz bogaty wzór sprawiają, że to idealna ozdoba na wyjątkowe okazje, która posłuży przez wiele sezonów.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 140 cm
skład: 43% poliester, 40% akryl, 17% bawełna
gramatura: 315 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 1%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

